برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

بازی کارکرده hitman 2 برای پلی استیشن 4

Hitman در واقع یک بازی تروریستی است. البته نیاز به کشتن افراد خاص و گه گاهی به دیگر انسان ها نیز پیدا خواهید کرد. در واقع این بازی کاوش در فضاهای بزرگ و واقعی می باشد. تمامی صحنه ها از جهان پیرامون ما الهام گرفته و شما باید راه حل های متفاوت را بیابید و آنها را در مسیر خود به کار ببرید.

تماس بگیرید
مرجع:
Hitman 2 - Ps4
افزودن برای مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

در این بازی تاکید بسیاری بر روی جزئیات می شود از همین رو بازیکنان احساس می کنند مراحل برای یک ماجراجویی ساده بسیار بزرگ می باشد. برای عبور صحیح از مراحل باید ورودی و خروجی مکان را بسنجید و رفتار مامورین را بررسی نمایید. هر از گاهی فلش بک هایی در صحنه ها برای توضیح دادن داستان باعث کمک به شما می شود. ماموریت ها به قدری جذاب هستند که شما را برای تجربه چندین باره ترغیب می نمایند.

یکی از ویژگی های جذاب در این بازی نوع پوشش و تغییر لباس کاراکتر اصلی می باشد. او در محیط های مختلف برای مخفی ماندن هویت خود سعی در استتار دارد. از همین رو لباس های خود را تعویض می نماید. در نسخه های پیشین هنگامی که کسی به شما شک می کند تنها باید لباس خود را تعویض نمایید ولی در اینجا افرادی نیز وجود دارند که به شما مظنون خواهند شد. بنابراین باید مراقب باشید تا از دید آنها دور بمانید. هوش مصنوعی در این بازی بسیار بالاست و این نکته کار را برای شما سخت تر می کند.

در حالت Sniper Assassin یک تفنگ ساده در اختیار دارید ولی مطمئنا بخش جذاب و لذت بخشی خواهد بود. در این مرحله شما می توانید به راحتی بخش آنلاین را تجربه کرده و تمامی آن سراسر سرگرم کننده می باشد.

تمامی مراحلی که در این بازی طراحی شده اند به صورت سخاوتمندانه ای طولانی هستند تا بازیکن را به خود جذب نمایند. حالت های جانبی بازی از جذابیت بالایی برخوردار هستند. با این حال اگر به صورت آفلاین بازی را تجربه نمایید، تجهیزات، ارتقاها و به طور کلی همه آیتم ها نابود می شوند.

مشکلی که در این بازی بازیکنان را آزار می دهد، اپیزودیک بودن بازی می باشد. زیرا تا شروع قسمت جدید باید داستان بازی و مخصوصا مرحله Showstopper را چندین و چندبار به اتمام برسانید. همین تکرار زیاد برای یک داستان زننده می باشد و بازیکن را خسته می نماید. البته باید بگویم ماموریت های بازی هر چقدر هم کم و محدود باشد نوع به اتمام رساندن هر ماموریت تمامی آن را جبران می نماید. شما می توانید هر مرحله از بازی را به شیوه های مختلف به اتمام برسانید از همین رو جذابیت آنها همواره حفظ خواهد شد.

بیش از ۲۵ وسیله برای به قتل رساندن مردم در اختیار شما قرار می گیرد. شما همواره می توانید هر طور که می خواهید آنها را از پا در بیاورید. از جمله این ابزار ها می توان به آمپول، پیچ گوشتی، کپسول های گاز، تبرها فولادین و غیره اشاره کرد.hitman 2

hitman 2

hitman 2

جزئیات محصول
Hitman 2 - Ps4
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سپ مارکت