برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

بازی World war z برای پلی استیشن 4

در بازی World War Z که دارای لوکیشن‌های مختلفی همچون نیویورک و مسکو است، به نبرد با دسته‌های بزرگی از زامبی‌ها می‌پردازید که برای علاقه‌مندان آثار زامبی‌-‌محور به خصوص فیلم World War Z جذاب خواهد بود. بازیکنان می‌توانند شخصیت و حالت موردنظر خود را از بین کلاس‌ها و حالت‌های متنوع بازی انتخاب کنند و برای دفاع از خود از سلاح‌های متنوع بازی بهره ببرند.

تماس بگیرید
مرجع:
World war Z - Ps4
افزودن برای مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند
در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده
توضیحات

اگر فیلم World War Z را دیده باشید ، حتما متوجه شده‌اید که زامبی‌ها در این فیلم با دیگر فیلم‌های زامبی محور متفاوت هستند. در بازی نیز همین مورد صدق می‌کند. خبری از زامبی‌های بی‌حال و آرام نیست. نمی‌توانید به راحتی از دست آنان فرار کنید. زامبی‌ها اکنون نه تنها آرام نیستند بلکه به دلیل آن که آسیب دیدن برایشان مهم نیست، از راه‌هایی به سراغ شما می‌آیند که یک انسان عادی خطر آن را به جان نمی‌خرد. همین موضوع است که بازی World War Z را نسبت به دیگر بازی‌های زامبی محور متفاوت ساخته است . باید منتظر سیل عظیم زامبی‌هایی که از روی یکدیگر بالا می‌روند یا یکدیگر را هل می‌دهند تا زودتر به شما برسند و از خجالتتان در بیایند، باشید.

سازندگان بازی قول داده‌اند که در بازی، ما شاهد بیش از ۱۰۰۰ زامبی در یک صحنه باشیم و به نظر می‌رسد که این کار واقعا در حال عملی شدن است.

جزئیات محصول
World war Z - Ps4
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سپ مارکت