برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

بازی SoulCalibur VI برای پلی استیشن 4

از آن دسته عناوینی بود که در زمان خود به دلیل گرافیک پیشرفته سه‌بعدی، گیم‌پلی مهیج و خلاق و داستانی متفاوت که در دوران قرون وسطی جریان داشت، توانست استانداردهای جدیدی برای عناوین مبارزه‌ای ایجاد کند و از این رو تبدیل به شاهکاری جاودانه شود. اکنون از زمان عرضه این بازی تقریبا 20 سال می‌گذرد و نسخه‌های متعددی از آن روانه بازار شده‌ است.

تماس بگیرید
مرجع:
SoulCalibur VI - region 2 - ps4
افزودن برای مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

داستان این سری از SoulCalibur دقیقا روایت مجدد داستان سری اول است. در زمان‌هایی بسیار دور یک دزد دریایی به نام Cervantes شمشیری اسرار‌آمیز به نام Soul Edge را به دست آورد، این اسلحه به دست هر فردی که می‌رسید با توجه به سبک مبارزه آن فرد تغییر شکل پیدا می‌کرد و از آن‌جایی که سِروانتِس به طور همزمان با دو شمشیر می‌جنگید این اسلحه نیز به همین شکل درآمد. سِروانتِس پس از تصاحب Soul Edge به خاطر قدرت شیطانی که در این شمشیر نهفته بود تا مرز دیوانگی رفت و شروع به کشتار انسان‌های بی شمار در جهت تسخیر ارواح آن‌ها و کسب قدرت بیشتر نمود. در همین حین بود که Hephaestus خداوند آهنگری یونان قدیم به دختری جوان به نام Sophitia فرمان داد که به مبارزه با سِروانتِس رفته و شمشیر Soul Edge را نابود کند. او پس از یک نبرد سنگین توانست سِروانتِس را شکست دهد و یکی از شمیرهای او را نابود کند، در همین حین ذرات خرد شده شمشیر وارد بدن او شد و او را تا نزدیکی مرگ پیش برد. سِروانتِس قصد داشت که با ضربه‌ای Sophitia را به کام مرگ فرو ببرد که نینجایی به نام Taki سر رسید و سِروانتِس را برای همیشه نابود کرد.

شمشیر دیگر سروانتس پس از مرگ او به مکانی نامعلوم فرستاده شد و آن‌جا بود که شوالیه‌ای آلمانی به نام Siegfried که از نظر ذهنی بسیار آشفته و دگرگون بود کنترل این شمشیر را به دست گرفت. با این کار بذر شیطان در سراسر جهان پخش شد و انرژی شیطانی Soul Edge باعث شد سیگفرید تبدیل به موجودی شیطانی به نام Nightmare شود که تنها هدفش نابودی جهان و کسب قدرت بی انتهاست. داستان SoulCalibur VI ادامه دهنده این خط داستانی است، جایی که افراد زیادی از سراسر جهان در‌صدد رسیدن به این شمشیر افسانه‌ای هستند. عده‌ای از آن به عنوان «شمشیر رستگاری» یاد می‌کنند و عده ای دیگر آن را «شمشیر شیطان» می‌نامند. عده‌ای در‌صدد بدست آوردن آن برای رسیدن به اهداف شخصی خود هستند و عده‌ای دیگر قصد دارند آن را نابود کنند و جهان را از شر آن خلاص کنند.
جزئیات محصول
SoulCalibur VI - region 2 - ps4

مشخصات

ژانر
مسابقه ای
مناسب برای رده سنی
15 سال به بالا
نوع بازی
تک نفره - چند نفره
سبک
سوم شخص
نوع درایو
Blu-ray / DVD-ROM
کپی خور شده
خیر
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سپ مارکت