برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

بازی کاکرده Sekiro: Shadows Die Twice برای پلی استیشن 4

 Sekiro را می‌توان یکی از بازی‌های چالش‌برانگیز دانست که در دسترس کاربران قرار گرفته است. این بازی به‌خاطر ساختاری که دارد، بازیکنان باید مدام به‌جست‌وجو در محیط‌های بازی و پیدا کردن آیتم‌های مختلف بپردازند تا بتوانند مهارت‌های بازی را خریداری کنند. همچنین با کشتن باس‌ها و مینی‌باس‌های بازی هم می‌توانید کاراکتر خود را قوی‌تر کنید.

تماس بگیرید
مرجع:
Sekiro: Shadows Die Twice - Ps4
افزودن برای مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

داستان بازی Sekiro: Shadows Die Twice با یک پیش درآمد آغاز می‌شود؛ جایی که گرگ، شخصیت اصلی بازی، خود را در یک گودال نزدیک به‌قلعه آشینا پیدا می‌کند. اینجا مأموریت دارید تا ارباب کورو را از جایی که در آن زندانی شده است ، فراری دهید. با خارج شدن از محلی که در آن هستید، از کنار دیوارها عبور کنید تا به علفزارها برسید. با دکمه‌ی نشستن، درآن‌ها مخفی شوید و به زیر خانه‌ای که روبه‌روی‌تان قرار دارد، بروید. پس از گوش دادن به‌صحبت‌های دو سامورایی که در خانه هستند، مسیر را ادامه دهید و درانتهای مسیر از شما خواسته می‌شود لبه‌های دیوار را بگیرید و به‌سمت دیگر محیط بروید. درانتها از ساختمان بالا بروید تا وارد محل نگه‌داری کورو شوید.

پس از مشاهده‌ی میان‌پرده‌ی مورد نظر، با کورو صحبت کنید تا آیتم Healing Gourd را به‌شما بدهد. از این آیتم استفاده کنید تا بخشی از نوار سلامت شما پر شود. درهمین ابتدا هم بگویم که با باز کردن منوی بازی، می‌توانید آیتم‌های مورد نظرتان را در قسمت Quick Menu قرار بدهید تا در طول بازی میان آن‌ها سوییچ کنید یا از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه به‌طبقه‌ی بالا بروید و آیتم Pellet را بردارید. این آیتم هم به‌شما کمک می‌کند تا بخشی از نوار سلامت‌تان به‌مرور زمان احیا کنید . سپس در ساختمان را بازکنید و تمامی دشمنان داخل محیط را به‌صورت مخفی‌کاری یا مبارزات تن‌به‌تن از بین ببرید. سپس با یک مینی‌باس روبه‌رو می‌شوید که به‌سادگی هرچه تمام‌تر از بین می‌رود و هیچ‌ چالشی برای بازیکنان ایجاد نمی‌کند. پس از کشتن باس مورد نظر، مسیر سمت راست را ادامه بدهید تا به یک پل برسید...

جزئیات محصول
Sekiro: Shadows Die Twice - Ps4
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سپ مارکت