برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

بازی کارکرده Darksider 2 deathinitive edition برای پلی استیشن 4

اسمی که سازندگان برای این نسخه بازسازی شده انتخاب کرده‌اند بسیار هوشیارانه انتخاب شده است. اگر توجه کرده باشید اکثر بازی‌های بازسازی شده با پسوند Definitive عرضه می‌شوند، اما سازندگان Darksiders 2 با کمی خلاقیت و استفاده از نام شخصیت اصلی این نسخه یعنی Death (مرگ)، تنوعی را در این زمینه بوجود آوردند.

تماس بگیرید
مرجع:
Darksider 2 deathinitive edition - PS4
افزودن برای مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

از زمان به وجود آمدن جهان، پادشاهی‌های بهشت و جهنم در جنگ با یکدیگر به سر می‌بردند. جنگی که امکان نداشت درون‌شان یکی از دو طرف دیگری را شکست دهد و یکی از پادشاهی‌ها بر پادشاهی مقابل، برتری پیدا کند. به همین سبب، با گذر زمان یک گروه میانجی‌گر با عنوان The Charred Council به وجود آمد تا نظم و تعادل را مابین بهشت و جهنم حفظ کند. برای پایان دادن به این جنگ های تمام‌ناشدنی، این شورا گروهی از مبارزان با نام چهار سوارکار آخرالزمان (Death ،Strife ،Fury و War) را آفرید تا روی اعمال قوانین تصویب‌شده توسط اعضای آن در سرتاسر جهان نظارت داشته باشد. در کشاکش همین درگیری‌ها، بشریت ظهور کرد. شورا هم با پیش‌بینی آن که انسان‌ها حکم مهره‌های مثبتی در استحکام بخشیدن به تعادل در دنیا را خواهند داشت، سرزمین آن‌ها را به عنوان یک حکومت جدید و مستقل از بهشت و جهنم معرفی کرد؛ پادشاهی بشریت. بعد از این، شورا دستور یک آتش‌بس کامل بین بهشت و جهنم را صادر کرد و هفت فرمان مهر و موم‌شده مهیا شدند تا در زمانی که امپراطوری انسان‌ها آماده‌ی نبرد پایانی بود، شکسته شوند.

داستان قسمت اول Darksiders اما در سال‌های سال بعد و زمان حال، روایت می‌شود. جایی که War (با صداگذاری لیام اوبرایان) بعد از دیده شدن نشانه‌های آغاز جنگ پایانی، به زمین می‌آید. این‌جا، سپاهیانی از فرشته‌ها و شیاطین جنگ بزرگی را آغاز کرده‌اند که آدم‌ها هم در دل این جنگ ، گرفتار می‌شوند. پس از مقابله با آبادون یا همان ژنرال لشکر بهشتیان (با صداگذاری تروی بیکر)، War متوجه می‌شود که هنوز سه سوار دیگر آخرالزمان به زمین نرسیده‌اند و در عین حال هفت فرمان مهر و موم‌شده، شکسته شده‌اند. این وسط، آبادون هم که از رویارویی با War متعجب شده است، در جنگ با شیطانی به اسم استراگا (بازهم با صداگذاری تروی بیکر)، کشته می‌شود. War هم خودش به جنگ با استراگا می‌رود و از او شکست می‌خورد اما توسط شورا، از مرگ نجات پیدا می‌کند. شورا War را متهم به نابودی تعادل با آوردن پیش از موعد آخرالزمان به زمین، کمک کردن به نابودی بشریت و جانب‌داری از نیروهای جهنمی می‌کند. War هم ادعای بی‌گناهی می‌کند و از شورا شانسی برای پیدا کردن مسئولان اصلی اتفاقات مورد بحث می‌خواهد. شورا هم بر مبنای دو شرط، با درخواست وی موافقت می‌کند. بر اساس این دو شرط، War قدرت سابقش را از دست می‌دهد و دائما تحت کنترل یکی از خادمان شورا قرار می‌گیرد. طوری که این شخص یعنی The Watcher (با صداگذاری مارک همیل)، در صورت خارج شدن وی از نقشه‌ی تعیین‌شده، در لحظه او را می‌کشد.

جزئیات محصول
Darksider 2 deathinitive edition - PS4

مشخصات

ژانر
اکشن - ماجراجویی
مناسب برای رده سنی
15 سال به بالا
نوع بازی
تک نفره
سبک
سوم شخص
نوع درایو
Blu-ray / DVD-ROM
کپی خور شده
خیر
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سپ مارکت